Yapı Market Extra Programı

Yapı market programı

Fiyatı : 266 x 3 Taksit = 798 TL

Üç farklı yapı market programımız bulunmaktadır.

Yapı Market Extra Programında Hızlı Satış, Müşteri / Toptancı Takip, Stok, Fatura, Kasa, Pos Takip, Kullanıcı Yetki Kısıtlama, Detaylı Gelir / Gider Takip, Personel Takip, Para Puan, Dokunmatik Ekran Desteği, Kredi Kartlarınızla Yaptığınız Ödemelerin Takibi, Teklif, Taksitli Satış, Çek / Senet, Excel’den Veri Al, Toplu E-Mail, Toplu Sms, Şirketler, Barkod Etiket Yazdırma, Müşteri Ekranı, Hatırlatıcı modülleri bulunmaktadır.

Yapı Market Extra'nın Yapı Market Klasik'ten Bazı FARKLARI

 1. E-Fatura oluşturabilirsiniz.
 2. Aynı ürünün farklı renk ve modelleri için stok kartlarını, renk ve model seçimi yaparak hızlı ve kolay oluşturabilirsiniz.
 3. Hem ürünün toplam stok miktarını hem de altındaki renk ve modellerin stok miktarlarını takip edebilirsiniz.
 4. Ürünün hangi renk ve modellerinin (varyantlarının) daha fazla satıldığını raporlayabilirsiniz. Böylece sonraki siparişlerinizi çok satılan renk ve modellerden verebilirsiniz.
 5. Renk ve model yerine boyut, desen, tür, özellik gibi sizin belirlediğiniz farklı değerleri de kullanabilirsiniz.
 6. Hızlı satış ekranda bulunan dokunmatik panele ürünlerinizi isterseniz resimleriyle birlikte gruplandırarak ekleyebilirsiniz.
 7. Yapmış olduğunuz satışların tutar, kâr, maliyet, miktar toplamlarını ay ay veya gün gün grafik olarak görebilirsiniz. Bu grafiği sadece bir müşteri, bir ürün, bir ürün grubu, bir marka veya bir reyon için oluşturabilirsiniz. Grafiğin ekran görüntüsü için lütfen tıklayınız.
 8. Para Puan
 9. Karma tahsilat da yapabilirsiniz.
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Kredi Kartı)
  • Karma Tahsilat (Özel Kart + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Özel Kart)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Özel Kart + Nakit)
 10. Paketler Oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar ürünü bir araya getirip tek bir ürünmüş gibi satışını yapabilirsiniz. İster paketi ister paket içindeki ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Paket satışı yaptığınızda içindeki ürünlerde otomatik olarak satılacak ve stoktan düşecektir.
 11. Örneğin bir paket içinde 10 adet ürün olsun. İster paket barkoduyla ister adet barkoduyla ürünün satışını yapabilirsiniz.
 12. Programı internet üzerinden kullanabilirsiniz.
 13. Satış esnasında satıcı seçimi yapabilirsiniz. Satıcının prim oranını belirleyebilirsiniz. Satıcıların toplam primlerini satış tutarından, kârdan ve matrahtan ayrı ayrı hesaplatabilirsiniz. Satıcıların en fazla sattığı veya kâr ettirdiği ürünleri veya en fazla satış yapan satıcıları raporlayabilirsiniz.
 14. Toplu Matbu Fatura / E-Fatura : Yapılan hızlı satışları seçerek toplu olarak KDV hariç veya KDV dahil satış faturasına dönüştürebilirsiniz. İadeleri de aynı şekilde seçerek gider pusulasına dönüştürebilirsiniz. Toplu olarak faturalandırılacak hızlı satışların seçimini, tarih aralığı ve müşteri seçimi yapıp kayıtları süzerek hızlandırabilirsiniz.
 15. Kredi kartlarınızla ödemeler yapabilirsiniz örneğin alış faturalarınızı kredi kartınızla ödeyebilir yaptığınız ödemelerin takibini yapabilirsiniz.
 16. İsterseniz dokunmatik ekranda programı kullanabilirsiniz.
 17. Bilgisayarınıza bağlı teraziden kg bilgisini alır, tutarını hesaplar.
 18. Personelinizi ve personelinize ödemiş olduğunuz maaş, yevmiye ve avansları takip edebilirsiniz.
 19. Personel ücretlerinizi, ürün firelerinizi, kira, elektrik, vergi vs. ödemelerinizi gider olarak kaydedebilirsiniz. “İşletme Net Kâr Raporu” ile giderleriniz düşüldükten sonraki net kârınızı görebilirsiniz.
 20. Kullanıcının satış esnasında, genel ve ürün bazında uygulayabileceği maksimum indirim oranını belirleyebilirsiniz.
 21. Raporları Excel veya PDF formatında kaydedebilirsiniz.
 22. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda programı kullanabileceğiniz gibi işletim sistemi Windows olan bazı tabletlerde de kullanabilirsiniz.
 23. Para çekmecesini hızlı satış ekranındaki buton ile veya tahsilattan sonra otomatik açılmasını sağlayabilirsiniz.
 24. Aynı ürün kartına birden fazla barkod veya karekod ekleyebilirsiniz. Böylece barkodu değişen ürünler için ayrıca ürün kartı oluşturmanıza gerek kalmaz. Ayrıca stoğunu ortak takip etmek istediğiniz barkodları farklı ama özellikleri aynı ürünler için tek ürün kartı oluşturmanız yeterli olacaktır.
 25. Hızlı satış bölümünde, müşteri seçerek yapılan satışlarda, müşteriye stok kartında tanımlı 3 farklı fiyattan hangisiyle satış yapacağınızı müşteri kartında belirleyebilirsiniz.
 26. Hızlı satış bölümünde genel indirim oranını yazmak yerine indirimli toplam tutarı yazarak indirim yapabilirsiniz.
 27. Teklif modülü yardımıyla verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, alış faturasına veya hızlı satışa aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.
 28. Taksit modülü yardımıyla yapabilecekleriniz: Taksitli Satış, Gelecek Taksitlerin Takibi, Taksit Birleştirme, Taksit Erteleme, Hazır Ödeme Planları, Gecikme Vade Farkı, Erken Ödeme İndirimi. Taksit modülünün detaylı özellikleri için lütfen tıklayınız.
 29. XML Asistanı ile raporların çoğunu XML olarak kaydedebilirsiniz. XML tag’lerini kendiniz belirleyip XML formatını kaydedebilirsiniz. Bu e-ticaret entegrasyonunda kolaylık ve esneklik sağlayacaktır.
 30. Müşterileriniz için sınırsız adres ve telefon tanımlayabilirsiniz.
 31. Android Stok Giriş-Çıkış, Sayım, Fiyat-Stok Gör ve Patron Uygulamasının özellikleri için lütfen tıklayınız.
 32. Yapı Market Extra’nın diğer özellikleri Yapı Market Klasik ile aynıdır.

Toplu E-Mail Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek E-Mail Gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek Sms Gönderebilirsiniz.

Şirketler Modülü

Birden Fazla Şirketi Tek Bir Program Altında Takip Edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz.

Çek / Senet Modülü

Çek ve Senedinizi Takip Edebilirsiniz. İsterseniz Hatırlatma Bölümüne Çek ve Senedinizi Girebilirsiniz.

Müşteri Ekranı Modülü

“Kasiyer Satış” ekranındaki istediğiniz bazı bilgileri bilgisayarınızdaki 2. monitöre aktarabilirsiniz. İsterseniz işletmenize ait reklam resimlerini belirlediğiniz saniye aralıklarında gösterebilirsiniz. Bu ekranın birçok özelliğini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Teklif Modülü

Verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, alış faturasına aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.

Excel'den Veri Al Modülü

Bu modül yardımıyla Excel'deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel'deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel'de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.

Barkod Yazdırma Modülü

Barkodlu veya barkodsuz raf veya ürün etiketlerinizi tasarlayarak, ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / fiş yazıcılarda basabilirsiniz. Etiketlerinize yerli üretim logosunu veya istediğiniz başka bir logoyu ekleyebilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).

Taksit Modülü

Taksit modülü yardımıyla yapabileceklerinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Fatura Dizayn Modülü

Matbu Formunuza Uygun Kolay ve Hızlı Fatura Tasarımı Yapabilirsiniz.

Menüyü Kapat
Call Now Button
Don`t copy text!