Self Servis Programı

self servis programı

Fiyatı : 233 x 3 Taksit = 699 TL

İlginizi çekebilecek diğer programlarımız

Program Özellikleri

 1. Garsonlar için Android Tablet-Telefon desteği Restoran Plus programımızda vardır.
 2. Stok Takibi
 3. Kasiyer Yetki Kısıtlama
 4. Kasiyerin Sildiği veya Değiştirdiği Siparişleri Raporlama
 5. Kasa
 6. Paket Siparişi: Caller-id Cihazı veya Android Caller-id Uygulamamız Yardımıyla Arayanı Bilgisayarda Görerek Hızlıca Seçme, Siparişini Alma ve Kurye Pusulası Basma
 7. Yemek Kartı Hesapları Takibi
 8. Pos Hesapları Takibi
 9. Fatura
 10. E-Fatura oluşturabilirsiniz.
 11. Gelir / Gider
 12. Mutfakta yazıcı yerine Android Mutfak uygulamamızı kullanarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
 13. Kredi Kartlarınızla Yaptığınız Ödemelerin Takibi
 14. Personel Takip
 15. Müşteri / Toptancı Takip
 16. Barkod Okuyucu İle de Ürün Satışı
 17. Patron uygulaması ile belirlediğiniz tarih-saat aralığında işletmenin kasa, pos hesaplarına giren çıkan tutarları, veresiye, ikram ve adisyon toplamını raporlayabilirsiniz.
 18. Hatırlatıcı
 19. Çek / Senet Modülü
 20. Teklif Modülü
 21. Excel’den Veri Al Modülü
 22. Toplu Sms Modülü
 23. Toplu E-Mail Modülü
 24. Gelişmiş raporlarla maliyetinizi kârınızı görebilirsiniz.
 25. Programı yerel ağda ve internet üzerinden kullanabilirsiniz.
 26. İsterseniz dokunmatik ekranda programı kullanabilirsiniz.
 27. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda programı kullanabileceğiniz gibi işletim sistemi Windows olan bazı tabletlerde de kullanabilirsiniz.
 28. İstediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.
 29. Kârınızı, maliyetinizi veya satış tutarınızı ay ay veya gün gün grafik halinde görebilirsiniz.
 30. Müşteri kasadan siparişi verip ödemesini yaptıktan sonra, müşteriye self servis fişleri verilir. Self servis fişlerini alan müşteri, fişlerin üzerinde yazan dağıtım noktalarına girerek fişini verir ve ürünlerini teslim alır. Her dağıtım noktasının son fiş numarası saklanır. Self servis fişleri üzerinde barkod bulunmaktadır.
 31. Mutfaktaki her bölüm için ayrı yazıcı tanımlayabilirsiniz. Böylece her bölümünün siparişi kendi yazıcısından çıkacaktır. Yazıcı yerine Android Mutfak uygulamamızı da kullanabilirsiniz.
 32. Alınan siparişler otomatik olarak dağıtım noktalarındaki yazıcılardan yazdırılabilir veya Android Mutfak uygulamamıza gönderebilirsiniz.
 33. Personel ücretlerinizi, ürün firelerinizi, kira, elektrik, vergi vs. ödemelerinizi gider olarak kaydedebilirsiniz. “İşletme Net Kâr Raporu” ile giderleriz düşüldükten sonraki net kârınızı görebilirsiniz.
 34. Adisyon hesabını aşağıdaki gibi kapatabilirsiniz.
  • Alman usulü: Her müşterinin hesabını ayrı ayrı tahsil edebilirsiniz.
  • Tamamı Nakit
  • Tamamı Kredi Kartı
  • Tamamı Yemek Kartı
  • Tamamı Veresiye
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Yemek Kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Yemek Kartı)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Yemek kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Kredi Kartı)
 35. Personelinize ödemiş olduğunuz maaş, yevmiye, prim ve avansları takip edebilirsiniz.
 36. Ürün için 3 farklı fiyat belirleyebilir ve satış esnasında fiyatlar arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz.
 37. En çok veya en az kâr getiren ürünleri raporlayabilirsiniz.
 38. Kasiyer ekranında, ürünlerin üzerine tıklayarak ürünleri adisyona kolayca ekleyebilirsiniz. İsterseniz ürünler için resim ekleyebilirsiniz. Ürünlerin yerlerini, renklerini, fontlarını değiştirebilir dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.
 39. En çok veya en az satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.
 40. Stoklar için tedarik sınırı belirleyebilirsiniz. Stok miktarı tedarik sınırının altında kaldığında stok Tedarik Listesine kendiliğinden eklenecektir.
 41. Bilgisayarınıza bağlı teraziden kg bilgisini alır, tutarını hesaplar.
 42. Toptancılara verdiğiniz siparişlerin takibini yapabilirsiniz.
 43. Program, kullanıcıya tam 39 rapor sunmaktadır. Raporları Excel veya PDF formatında kaydedebilirsiniz.
 44. Her adisyonun ayrı ayrı maliyetini ve kârını görebilirsiniz.
 45. Programda barkod desteği bulunmaktadır.
 46. Her müşteri için farklı veresiye limiti belirlenebilir. Satış esnasında bu limit aşıldığında kullanıcı uyarılır.
 47. Size borcu olan ve sizden alacağı olan hesapların (müşterilerin-toptancıların) kapsamlı raporlamasını yapabilirsiniz.
 48. Adisyonda her ürün için farklı indirim oranı veya adisyonun toplam tutarı üzerinden İndirim oranı belirleyebilirsiniz.
 49. Adisyona genel indirim oranını yazmak yerine indirimli toplam tutarı yazarak indirim yapabilirsiniz.
 50. Müşteri seçimi yaparak açılan adisyonlarda, müşteriye stok kartında tanımlı 3 farklı fiyattan hangisinin uygulanacağını müşteri kartında belirleyebilirsiniz.
 51. Kullanıcının adisyona genel ve ürün bazında uygulayabileceği maksimum indirim oranını belirleyebilirsiniz.
 52. Eğer istenirse her kullanıcı şifre ile programa girebilir ve kullanıcının yaptığı satışlar takip edilebilir. Kullanıcının yetkileri sınırlandırılabilir. Örneğin Ahmet kullanıcısının kasa kayıtlarını düzeltmesi veya silmesi engellenebilir. Vardiyalı çalışan işletmeler de bu bölüm aracılığı ile vardiya takibi yapabilirler.
 53. “Gelir / Gider” bölümüyle tüm gelir ve giderinizi kaydedebilir ve gruplar halinde toplamlarını görebilirsiniz.
 54. Maliyet – kâr raporu aracılığı ile belirli tarihler arasında gün gün ve toplamda maliyetinizi-kârınızı ve satış tutarınızı görebilirsiniz. Müşterilerinizden ayrı ayrı ne kadar kâr ettiğinizi görebilirsiniz.
 55. İşletme yerleşim planındaki masalara tıklayarak adisyon açabilirsiniz.
 56. Ürün grupları için ayrı ayrı mutfak yazıcıları belirlenebilir.
 57. Kullanıcıların yaptığı işlemleri görebilirsiniz veya kısıtlayabilirsiniz. Örneğin en fazla sipariş iptal eden kullanıcıları görebilirsiniz veya sipariş iptal etme yetkilerini alabilirsiniz.
 58. İşletmenizin her katının yerleşim planını; masaların, merdivenin, mutfağın, pencerelerin, kapıların lavaboların yerlerini programa yansıtabilirsiniz. Kattaki masaların boş, dolu veya rezerve olup olmadığı görsel olarak takip edebilirsiniz. Masaları birleştirilebilir veya bir masadaki siparişi diğer masaya aktarabilirsiniz.
 59. Alınan siparişler, iptal edilen siparişler veya ek siparişler otomatik olarak mutfak yazıcısından yazdırılabilir.
 60. Gün dönümünü belirleyebilirsiniz. İşletmeniz 03:00’da kapanıyorsa gün dönümünü 03:00 olarak belirleyebilirsiniz. Kasanız, kredi kartı tahsilatlarınız, adisyon listeleriniz gün bitimini gece 3 alıp ona göre listelenecektir.
 61. İstediğiniz ürünler için Otomatik İndirim Oranı belirleyerek ürün adisyona eklendiğinde belirlediğiniz indirimin oranının uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
 62. İstediğiniz ürünler için maksimum indirim oranı belirleyerek kullanıcının ürüne uygulayabileceği indirim oranını sınırlandırabilirsiniz.
 63. Fatura Dizayn Modülü yardımıyla adisyonun faturasını isterseniz tek tuşla yazdırabilirsiniz.
 64. Paket Siparişi : Caller-id cihazı veya Android Caller-id uygulamamız yardımıyla telefonlar çaldığı anda arayanı programın tüm bölümlerinde görebilirsiniz. Sabit, cep veya IP telefon kullanabilirsiniz. Tek tıklamayla arayanın adres bilgilerine ulaşabilir ve paket siparişini alabilirsiniz. Kuryeyi belirleyip, üzerinde müşteri adresi, telefonu ve siparişlerin olduğu kurye pusulasını yazıcıdan çıkartabilir veya kuryenin cep telefonuna WhatsApp mesajı olarak gönderebilirsiniz. Ne kadar paket siparişi aldığınızı raporlayabilirsiniz. Eğer isterseniz Caller-id cihazı veya Android Caller-id uygulamamızı kullanmadan da telefon numarasından müşteri bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu müşteri bulma işlemi için telefon numarasının tamamını yazmanıza gerek yoktur.
 65. Program, barkodlu teraziden gelen ürünlerin fiyat ve ağırlık hesaplarını yaparak stoktan düşmektedir. Teraziler için PLU dosyası oluşturabilirsiniz.
 66. Masaların üzerine tıklayarak rezervasyon yapabilirsiniz. Masanın o güne ait bir rezervasyonu varsa masa beyaz renk ile işaretlenerek kullanıcıyı uyarmaktadır.
 67. Müşterilerinize vereceğiniz barkodlu, manyetik veya RFID müşteri kartlarını satış esnasında kullanabilir, otomatik indirim uygulayabilirsiniz. Ayrıca ön ödemeli çalışan firmalar bu kartlara para yükleyebilirler. Hızlı Satış bölümünde, müşteri kartındaki para tutarı aşıldığında kullanıcı uyarılır veya yetki kısıtıyla kullanıcının karttaki para tutarını aşmasına izin verilmeyebilir.
 68. Eğer isterseniz adisyon tutarını 16 farklı para biriminden dilediğiniz 3 tanesine dönüştürebilirsiniz. (USD, EURO, STERLİN, RUS RUBLESİ, VS.) Kurları siz belirleyebilirsiniz veya internetten alabilirsiniz.
 69. Para çekmecesini butona tıklayarak veya tahsilattan sonra otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.
 70. Toplu Fatura : Adisyonları seçerek toplu olarak KDV hariç veya KDV dahil satış faturasına dönüştürebilirsiniz. Toplu olarak faturalandırılacak adisyonların seçimini, tarih aralığı ve müşteri seçimi yapıp kayıtları süzerek hızlandırabilirsiniz.
 71. SMS modülü ile internet üzerinden çok uygun kontör fiyatlarıyla müşterilerinize toplu veya tek tek mesaj gönderebilirsiniz.
 72. Teklif modülü yardımıyla verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, alış faturasına aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.
 73. XML Asistanı ile raporların çoğunu XML olarak kaydedebilirsiniz. XML tag’lerini kendiniz belirleyip XML formatını kaydedebilirsiniz. Bu e-ticaret entegrasyonunda kolaylık ve esneklik sağlayacaktır.
 74. Toplu E-Mail Modülü ile seçtiğiniz müşterilere aynı anda e-mail gönderebilirsiniz.
 75. Excel’den Veri Al Modülü yardımıyla Excel’deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel’dekilerle değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel’de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.
android uygulamamız

Garsonların sipariş alabilmesi için Android Tablet-Telefon desteği olan Restoran Plus programımızın farkları için lütfen tıklayınız.

Toplu E-Mail Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek E-Mail Gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek Sms Gönderebilirsiniz.

Şirketler Modülü

Birden Fazla Şirketi Tek Bir Program Altında Takip Edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz.

Çek / Senet Modülü

Çek ve Senedinizi Takip Edebilirsiniz. İsterseniz Hatırlatma Bölümüne Çek ve Senedinizi Girebilirsiniz.

Fatura Dizayn Modülü

Matbu Formunuza Uygun Kolay ve Hızlı Fatura Tasarımı Yapabilirsiniz.

Teklif Modülü

Verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, alış faturasına aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.

Excel'den Veri Al Modülü

Bu modül yardımıyla Excel'deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel'deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel'de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.

Barkod Yazdırma Modülü

Barkodlu veya barkodsuz raf veya ürün etiketlerinizi tasarlayarak, ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / fiş yazıcılarda basabilirsiniz. Etiketlerinize yerli üretim logosunu veya istediğiniz başka bir logoyu ekleyebilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).

Menüyü Kapat
Call Now Button
Don`t copy text!