paket servis programı

Paket Servis Programı

Fiyatı : 215 x 3 Taksit = 645 TL

İlginizi çekebilecek diğer programlarımız

Program Özellikleri

  • Caller-ID cihazı yardımıyla telefonlar çaldığı anda arayanı, programın tüm bölümlerinde görebilirsiniz. Tek tıklamayla arayanın adres bilgilerine ulaşabilir ve paket siparişini alabilirsiniz. Teslimat kuryesini belirleyip, üzerinde müşteri adresi, telefonu ve siparişlerin yazılı olduğu kurye pusulasını yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Ne kadar paket siparişi aldığınızı raporlayabilirsiniz.
  • Stok Takibi
  • Sabit Telefonu, Cep Telefonunu veya IP Telefonu Arayanı Bilgisayarda Gösterebilme
  • Caller-ID Cihazı Olmadan da Telefonundan Müşteriyi Bulma (Numaranın bir kısmını yazarak arayabilirsiniz)
  • Bir Müşteri İçin Sınırsız Adres ve Telefon Kaydedebilme
  • Kasiyer Yetki Kısıtlama
  • Kasiyerin Sildiği veya Değiştirdiği Siparişleri Raporlama
  • Kasa
  • Yemek Kartı Hesapları Takibi
  • Pos Hesapları Takibi
  • Fatura
  • Gelir / Gider
  • Kredi Kartlarınızla Yaptığınız Ödemelerin Takibi
  • Personel Takip
  • Müşteri / Toptancı Takip
  • Barkod Okuyucu İle de Ürün Satışı
  • Hatırlatıcı
  • Çek / Senet Modülü
  • Teklif Modülü
  • Excel’den Veri Al Modülü
  • Toplu Sms Modülü
  • Toplu E-Mail Modülü
  • Barkod Etiket Yazdırma Modülü
  • Gelişmiş raporlarla maliyetinizi kârınızı görebilirsiniz.
  • Programı yerel ağda ve internet üzerinden kullanabilirsiniz.
  • İsterseniz dokunmatik ekranda programı kullanabilirsiniz.
  • Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda programı kullanabileceğiniz gibi işletim sistemi Windows olan bazı tabletlerde de kullanabilirsiniz.
 1. İstediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.
 2. Kârınızı, maliyetinizi veya satış tutarınızı ay ay veya gün gün grafik halinde görebilirsiniz.
 3. Her adisyonun ayrı ayrı maliyetini ve kârını görebilirsiniz.
 4. Personel ücretlerinizi, ürün firelerinizi, kira, elektrik, vergi vs. ödemelerinizi gider olarak kaydedebilirsiniz. “İşletme Net Kâr Raporu” ile giderleriniz düşüldükten sonraki net kârınızı görebilirsiniz.
 5. Personelinize ödemiş olduğunuz maaş, yevmiye, prim ve avansları takip edebilirsiniz.
 6. Tahsilatı aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.
  • Alman usulü: Her müşterinin hesabını ayrı ayrı tahsil edebilirsiniz.
  • Tamamı Nakit
  • Tamamı Kredi Kartı
  • Tamamı Yemek Kartı
  • Tamamı Veresiye
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Yemek Kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Yemek Kartı)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Yemek kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Kredi Kartı)
 7. Fatura Dizayn Modülü yardımıyla adisyonun faturasını isterseniz tek tuşla yazdırabilirsiniz.
 8. Ürün için 3 farklı fiyat belirleyebilir ve satış esnasında fiyatlar arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz.
 9. Eğer istenirse her kullanıcı şifre ile programa girebilir ve kullanıcının yaptığı satışlar takip edilebilir. Kullanıcının yetkileri sınırlandırılabilir. Örneğin Ahmet kullanıcısının kasa kayıtlarını düzeltmesi veya silmesi engellenebilir. Vardiyalı çalışan işletmeler de bu bölüm aracılığı ile vardiya takibi yapabilirler.
 10. “Gelir / Gider” bölümüyle tüm gelir ve giderinizi kaydedebilir ve gruplar halinde toplamlarını görebilirsiniz.
 11. Alınan siparişler, iptal edilen siparişler veya ek siparişler otomatik olarak mutfak yazıcısından yazdırılabilir.
 12. En çok veya en az kâr getiren ürünleri raporlayabilirsiniz.
 13. Kasiyer ekranında, ürünlerin üzerine tıklayarak ürünleri adisyona kolayca ekleyebilirsiniz. İsterseniz ürünler için resim ekleyebilirsiniz. Ürünlerin yerlerini, renklerini, fontlarını değiştirebilir dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.
 14. En çok veya en az satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.
 15. Stoklar için tedarik sınırı belirleyebilirsiniz. Stok miktarı tedarik sınırının altında kaldığında stok Tedarik Listesine kendiliğinden eklenecektir.
 16. Toptancılara verdiğiniz siparişlerin takibini yapabilirsiniz.
 17. Program, kullanıcıya tam 39 rapor sunmaktadır. Raporları Excel veya PDF formatında kaydedebilirsiniz.
 18. Programda barkod desteği bulunmaktadır.
 19. Her müşteri için farklı veresiye limiti belirlenebilir. Satış esnasında bu limit aşıldığında kullanıcı uyarılır.
 20. Size borcu olan ve sizden alacağı olan hesapların (müşterilerin-toptancıların) kapsamlı raporlamasını yapabilirsiniz.
 21. Adisyonda her ürün için farklı indirim oranı veya adisyonun toplam tutarı üzerinden İndirim oranı belirleyebilirsiniz.
 22. Adisyona genel indirim oranını yazmak yerine indirimli toplam tutarı yazarak indirim yapabilirsiniz.
 23. Müşteri seçimi yaparak açılan adisyonlarda, müşteriye stok kartında tanımlı 3 farklı fiyattan hangisinin uygulanacağını müşteri kartında belirleyebilirsiniz.
 24. Kullanıcının adisyona genel ve ürün bazında uygulayabileceği maksimum indirim oranını belirleyebilirsiniz.
 25. Maliyet – kâr raporu aracılığı ile belirli tarihler arasında gün gün ve toplamda maliyetinizi-kârınızı ve satış tutarınızı görebilirsiniz. Müşterilerinizden ayrı ayrı ne kadar kâr ettiğinizi görebilirsiniz.
 26. İşletme yerleşim planındaki masalara tıklayarak adisyon açabilirsiniz.
 27. Masaların üzerine tıklayarak rezervasyon yapabilirsiniz. Masanın o güne ait bir rezervasyonu varsa masa beyaz renk ile işaretlenerek kullanıcıyı uyarmaktadır.
 28. İşletmenizin her katının yerleşim planını; masaların, merdivenin, mutfağın, pencerelerin, kapıların lavaboların yerlerini programa yansıtabilirsiniz. Kattaki masaların boş, dolu veya rezerve olup olmadığı görsel olarak takip edebilirsiniz. Masaları birleştirilebilir veya bir masadaki siparişi diğer masaya aktarabilirsiniz.
 29. Gün dönümünü belirleyebilirsiniz. İşletmeniz 03:00’da kapanıyorsa gün dönümünü 03:00 olarak belirleyebilirsiniz. Kasanız, kredi kartı tahsilatlarınız, adisyon listeleriniz gün bitimini gece 3 alıp ona göre listelenecektir.
 30. İstediğiniz ürünler için Otomatik İndirim Oranı belirleyerek ürün adisyona eklendiğinde belirlediğiniz indirimin oranının uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
 31. İstediğiniz ürünler için maksimum indirim oranı belirleyerek kullanıcının ürüne uygulayabileceği indirim oranını sınırlandırabilirsiniz.
 32. Mutfaktaki her bölüm için ayrı yazıcı tanımlayabilirsiniz. Böylece her bölümünün siparişi kendi yazıcısından çıkacaktır.
 33. Ürün grupları için ayrı ayrı mutfak yazıcıları belirlenebilir. Örneğin işletmenin mutfağı ızgara, çorbalar, içecekler şeklinde birkaç bölümden oluşuyorsa, sipariş alındığında, ızgaraya ilgili ürünler ızgara yazıcısına, çorba siparişleri çorba bölümünün yazıcısına, sipariş edilen içecekte içecekler bölümü yazcısına gönderilebilir.
 34. Müşterilerinize vereceğiniz barkodlu, manyetik veya RFID müşteri kartlarını satış esnasında kullanabilir, otomatik indirim uygulayabilirsiniz. Ayrıca ön ödemeli çalışan firmalar bu kartlara para yükleyebilirler. Hızlı Satış bölümünde, müşteri kartındaki para tutarı aşıldığında kullanıcı uyarılır veya yetki kısıtıyla kullanıcının karttaki para tutarını aşmasına izin verilmeyebilir.
 35. Program, barkodlu teraziden gelen ürünlerin fiyat ve ağırlık hesaplarını yaparak stoktan düşmektedir. Teraziler için PLU dosyası oluşturabilirsiniz.
 36. Eğer isterseniz adisyon tutarını 16 farklı para biriminden dilediğiniz 3 tanesine dönüştürebilirsiniz. (USD, EURO, STERLİN, MANAT, RUS RUBLESİ, VS.) Kurları siz belirleyebilirsiniz veya internetten alabilirsiniz.
 37. Para çekmecesini butona tıklayarak veya tahsilattan sonra otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.
 38. Toplu Fatura : Adisyonları seçerek toplu olarak KDV hariç veya KDV dahil satış faturasına dönüştürebilirsiniz. Toplu olarak faturalandırılacak adisyonların seçimini, tarih aralığı ve müşteri seçimi yapıp kayıtları süzerek hızlandırabilirsiniz.
 39. Teklif modülü yardımıyla verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, alış faturasına aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.
 40. SMS modülü ile internet üzerinden çok uygun kontör fiyatlarıyla müşterilerinize toplu veya tek tek mesaj gönderebilirsiniz.
 41. XML Asistanı ile raporların çoğunu XML olarak kaydedebilirsiniz. XML tag’lerini kendiniz belirleyip XML formatını kaydedebilirsiniz. Bu e-ticaret entegrasyonunda kolaylık ve esneklik sağlayacaktır.
 42. Barkod Yazdırma modülü ile barkodlu veya barkodsuz ürün etiketlerinizi ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / adisyon yazıcılarda basabilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).
 43. Toplu E-Mail Modülü ile seçtiğiniz müşterilere aynı anda e-mail gönderebilirsiniz.
 44. Self servis çalışan işletmeler; ürün tanımlarında “ürün dağıtım noktaları” nı belirleyebilir, müşteri kasadan siparişi verip ödemesini yaptıktan sonra, müşteriye self servis fişleri verilir. Self servis fişlerini alan müşteri, fişlerin üzerinde yazan dağıtım noktalarına girerek fişini verir ve ürünlerini teslim alır. Her dağıtım noktasının son fiş numarası saklanır. Self servis fişleri üzerinde barkod bulunmaktadır.
 45. Excel’den Veri Al Modülü yardımıyla Excel’deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel’dekilerle değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel’de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.
android uygulamamız

Garsonların sipariş alabilmesi için Android Tablet-Telefon desteği olan Restoran Plus programımızın farkları için lütfen tıklayınız.

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek E-Mail Gönderebilirsiniz.

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek Sms Gönderebilirsiniz.

Birden Fazla Şirketi Tek Bir Program Altında Takip Edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz.

Çek ve Senedinizi Takip Edebilirsiniz. İsterseniz Hatırlatma Bölümüne Çek ve Senedinizi Girebilirsiniz.

Matbu Formunuza Uygun Kolay ve Hızlı Fatura Tasarımı Yapabilirsiniz.

Verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, alış faturasına aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.

Bu modül yardımıyla Excel'deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel'deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel'de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.

Barkodlu veya barkodsuz raf veya ürün etiketlerinizi tasarlayarak, ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / fiş yazıcılarda basabilirsiniz. Etiketlerinize yerli üretim logosunu veya istediğiniz başka bir logoyu ekleyebilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).

Menüyü Kapat
Call Now Button
Don`t copy text!