Market Online Şube

market programı

Fiyatı : 1.065 TL

Üç farklı market programımız bulunmaktadır.

Programda Hızlı Satış, Müşteri / Toptancı Takip, Stok, Şube ve Depo Takip, Fatura, Kasa, Pos Takip, Yemek Kartı Takip, Kasiyer Yetki Kısıtlama, Terazi, Detaylı Gelir / Gider Takip, Personel Takip, Para Puan, Dokunmatik Ekran Desteği, Kredi Kartlarınızla Yaptığınız Ödemelerin Takibi, Arayanı Göster, Çek / Senet, Excel’den Veri Al, Teklif, Toplu E-Mail, Toplu Sms, Şirketler, Barkod Etiket Yazdırma, Müşteri Ekranı, Hatırlatıcı modülleri bulunmaktadır.

Market Online Şube'nin Market Extra'dan Bazı FARKLARI

 1. Yönetici, şubelerin kârını-maliyetini, en çok satılan ürünlerini, gelirini-giderini, satışlarını, kasasını, pos işlemlerini, stok miktarlarını, faturalarını, müşteri bakiyelerini ayrı ayrı veya toplu olarak anlık görebilir.
 2. Program internet üzerinden online hızlı bir şekilde çalışması için tasarlanmıştır. Listelerde kullanılan sayfalama mantığı ile veri alışverişi minumuma indirilmiştir. Diğer şubeler programı yerel ağ veya internet üzerinden kullanabilmektedir.
 3. İstediğiniz kadar şube, depo ve araç tanımlayabilirsiniz.
 4. Bir şubenin altında istediğiniz kadar depo ve araç tanımlayabilirsiniz.
 5. “Depolar Arası” ve “Araca Ürün Yükleme” seçenekleriyle ürün transferi yapabilirsiniz.
 6. Müşterilerinizin, toptancılarınızın ve personelinizin aktif olduğu şubeleri belirleyebilirsiniz.
 7. Şubenin her deposunun stok miktarlarını ayrı ayrı görebileceğiz gibi şubenin toplam stok miktarını veya tüm şubelerin toplam stok miktarını da görebilirsiniz.
 8. Her şube ihtiyaç duyduğu ürünlerin siparişini verebilir. Yönetici olarak şubelerin verdiği siparişleri görebilirsiniz.
 9. Her deponun tedarik listesi ayrı ayrı oluşturulabilir.
 10. Yönetici tüm şube ve depoların yaptığı tüm işlemleri görebilirken normal kullanıcıya sadece kendi şubesindeki işlemler gösterilebilir.
 11. Market Online Şube’nin diğer özellikleri Market Extra ile aynıdır.

Toplu E-Mail Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek E-Mail Gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek Sms Gönderebilirsiniz.

Şirketler Modülü

Birden Fazla Şirketi Tek Bir Program Altında Takip Edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz.

Çek / Senet Modülü

Çek ve Senedinizi Takip Edebilirsiniz. İsterseniz Hatırlatma Bölümüne Çek ve Senedinizi Girebilirsiniz.

Müşteri Ekranı Modülü

“Kasiyer Satış” ekranındaki istediğiniz bazı bilgileri bilgisayarınızdaki 2. monitöre aktarabilirsiniz. İsterseniz işletmenize ait reklam resimlerini belirlediğiniz saniye aralıklarında gösterebilirsiniz. Bu ekranın birçok özelliğini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Teklif Modülü

Verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, alış faturasına aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.

Excel'den Veri Al Modülü

Bu modül yardımıyla Excel'deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel'deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel'de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.

Barkod Yazdırma Modülü

Barkodlu veya barkodsuz raf veya ürün etiketlerinizi tasarlayarak, ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / fiş yazıcılarda basabilirsiniz. Etiketlerinize yerli üretim logosunu veya istediğiniz başka bir logoyu ekleyebilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).

Fatura Dizayn Modülü

Matbu Formunuza Uygun Kolay ve Hızlı Fatura Tasarımı Yapabilirsiniz.

Menüyü Kapat
Call Now Button
Don`t copy text!