Kırtasiye Programı

Kırtasiye programı

Fiyatı : 166 x 3 Taksit = 498 TL

Üç farklı kırtasiye programımız bulunmaktadır.

Program Özellikleri

 1. Kırtasiye Programında Hızlı Satış, Müşteri / Toptancı Takip, Stok, Fatura, Kasa, Pos Takip, Kullanıcı Yetki Kısıtlama, Hediye Çeki, Çek / Senet, Excel’den Veri Al, Toplu E-Mail, Toplu Sms, Şirketler, Barkod Etiket Yazdırma, Müşteri Ekranı, Hatırlatıcı modülleri bulunmaktadır.
 2. Programın içinde barkod tanımlaması yapılmış 23.000 ürün kaydı hazır bulunmaktadır. Bu kayıtlar istenildiği gibi düzenlenebilir, yeni kayıtlar eklenebilir veya mevcutlar silinebilir. (Talep edilirse kayıtlı ürünlerin tümü programdan silinebilir.)
 3. İstediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.
 4. Günün sonunda ne kadar kâr ettiğinizi görebilirsiniz.
 5. Excel’den Veri Al Modülü yardımıyla Excel’deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel’deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel’de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.
 6. Program tüm barkod okuyucuları destekler.
 7. Veresiye satışlarınızı, borçlarınızı takip edebilirsiniz.
 8. Aynı anda birden çok satış ekranı açabilirsiniz. Bir müşterinin alışverişini tamamlamasını beklemeden yeni gelen ve acelesi olan müşteri için satış ekranı açabilir ve daha sonra önceki müşterinin işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 9. E-Fatura, Dokunmatik Ekran Desteği, Parçalı Tahsilat, Aynı Ürününe Birden Fazla Barkod Verme, Paket ve Varyant Oluşturma, Android Telefon ile Stok Sayım, Stok Giriş-Çıkış Desteği Kırtasiye Extra programımızda bulunmaktadır.
 10. Program çok kullanıcılıdır.
 11. Satış işleminden sonra müşterinin yaptığı alışverişi ister pos / fiş yazıcıdan küçük bir çıktı olarak ister A6 (A4’ün dörtte biri) boyutunda standart yazıcılardan yazdırabilirsiniz (Uygun pos yazıcıları sorunuz.).
 12. Satış ekranındaki fiyat tipini, indirim oranını veya butonları isterseniz kaldırabilirsiniz.
 13. Hangi ürünlerin size daha fazla veya daha az kazandırdığını raporlayabilirsiniz.
 14. Barkodsuz ürünlerinizin satışını da barkodlu ürünlerinizin satışı kadar hızlı ve kolay yapabilirsiniz.
 15. En fazla veya en az satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.
 16. Ürün için 3 farklı fiyat belirleyebilir ve satış esnasında fiyatlar arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz.
 17. Uzaktan satışlarınızı, kasayı görebilir raporlar alabilirsiniz.
 18. Stok sayım uygulamamız yardımıyla android tablet, telefon veya barkodlu el terminalleriyle hızlı ve zahmetsizce sayım yapabilirsiniz
 19. Her müşteri için farklı veresiye limiti belirlenebilir. Satış esnasında bu limit aşıldığında kullanıcı uyarılır.
 20. Size borcu olan ve sizden alacağı olan hesapların (müşterilerin-toptancıların) kapsamlı raporlamasını yapabilirsiniz.
 21. Barkod Yazdırma modülü ile barkodlu veya barkodsuz RAF/ÜRÜN ETİKETLERİNİZİ tasarlayarak, ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / fiş yazıcılarda basabilirsiniz. Etiketlerinize yerli üretim logosunu veya istediğiniz başka bir logoyu ekleyebilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).
 22. Müşterilerinize vereceğiniz barkodlu, manyetik veya RFID müşteri kartlarını satış esnasında kullanabilir, otomatik indirim uygulayabilirsiniz.
 23. Belirlediğiniz tarihler arasında veya günün sonunda hangi üründen kaç tane sattığınızı gelişmiş bir şekilde raporlayabilirsiniz.
 24. Hızlı satış bölümüyle yaptığınız satışları, Fatura Dizayn Modülü yardımıyla, isterseniz faturasını tek tuşla yazdırabilirsiniz.
 25. Program, kullanıcıya tam 26 raporla hizmet vermektedir.
 26. Müşterilerinize hediye çekleri verebilir, daha sonra bu çekleri müşterilerinizin alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.
 27. Her ürün için tedarik sınırı belirleyebilirsiniz. Ürün stok miktarı tedarik sınırında veya altında kaldığında o ürün Tedarik Listesine kendiliğinden eklenecektir.
 28. Toptancıya verdiğiniz siparişlerin takibini yapabilirsiniz.
 29. Her ürün için farklı indirim oranı veya toplam tutar üzerinden İndirim oranı belirleyerek indirimli satışlar yapabilirsiniz.
 30. Program içersinde dileğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilir ve kullanıcıların dilediğiniz işlemleri yapıp dilediğiniz işlemleri yapmamalarını sağlayabilirsiniz.
 31. Hızlı satış modülünde para üstü bölümüyle, müşteriye vereceğiniz para üstünü hesaplamanıza gerek kalmaz.
 32. Programda yapmış olduğunuz satışlar saklanır. Herhangi bir tarihte ve herhangi bir saatte yapmış olduğunuz satışı, satışı içeren ürünleri ve satışı kime yaptığınızı görebilirsiniz.
 33. Maliyet – kâr raporu aracılığı ile belirli tarihler arasında gün gün ve toplamda maliyetinizi-kârınızı ve satış tutarınızı görebilirsiniz. Müşterilerinizden ayrı ayrı ne kadar kâr ettiğinizi görebilirsiniz.
 34. Şirketler modülü yardımıyla birden fazla şirketi aynı program altında takip edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz. Devrederken ister sadece stok kartlarını ister cari kartları isterseniz de tümünü devredebilirsiniz. Ayrıca farklı kullanıcılar farklı dönemlerde aynı anda çalışabilir.
 35. Satışlarınızı kredi kartı ile, veresiye ve nakit olarak gerçekleştirebilir ve bu satış türlerinin toplam satışınızda ne kadar yer tuttuğunu görebilirsiniz.
 36. Toplu E-Mail Modülü ile seçtiğiniz müşterilere aynı anda e-mail gönderebilirsiniz.
 37. Her kullanıcı şifre ile programa girebilir ve kullanıcının yaptığı satışlar takip edilebilir. Kullanıcının yetkileri sınırlandırılabilir. Örneğin Ahmet kullanıcısının kasa kayıtlarını düzeltmesi veya silmesi engellenebilir.
 38. Ürünlerin fiyatını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz gruplardaki ürünlerin alış veya satış fiyatını yüzde olarak (%15 gibi) topluca arttırabilir veya azaltabilirsiniz.
 39. Stoklarınızın toplam tutarının ne kadar olduğunu, gelişmiş bir şekilde raporlayabilirsiniz.
 40. Personelinizin yaptığı satışlardan ne kadar kâr elde ettiğinizi görebilirsiniz.
 41. Yapmış olduğunuz satışları ay ay grafik halinde görebilirsiniz. Bu grafik aracılığı ile işlerinizin durumunu kontrol altında tutabilirsiniz.
 42. Satış listesi bölümüyle hem nakit, hem veresiye hem de kredi kartı ile yapmış olduğunuz satışları görebilirsiniz.
 43. Promosyon ürünlerini kolayca satabilirsiniz.
 44. KDV dahil ve KDV hariç olarak maliyeti, satış tutarını ve kârı görebilirsiniz.
 45. Müşteri Ekranı modülü yardımıyla “Kasiyer Satış” ekranındaki istediğiniz bazı bilgileri bilgisayarınızdaki 2. monitöre aktarabilirsiniz. İsterseniz işletmenize ait reklam resimlerini belirlediğiniz saniye aralıklarında gösterebilirsiniz. Bu ekranın birçok özelliğini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 46. SMS modülü ile internet üzerinden çok uygun kontör fiyatlarıyla müşterilerinize toplu veya tek tek mesaj gönderebilirsiniz.
 47. Eğer isterseniz satış tutarını 16 farklı para biriminden dilediğiniz 3 tanesine dönüştürebilirsiniz. (USD, EURO, STERLİN, MANAT, RUS RUBLESİ, VS.) Kurları siz belirleyebilirsiniz veya internetten alabilirsiniz.
 48. Satılan ürünleri KDV oranlarına göre toplam tutarlarını raporlayabilirsiniz. Örneğin %18 veya %8 KDV oranına sahip ürünlerin toplam satış tutarını raporlayabilirsiniz.
 49. Sınırsız pos hesabı tanımlayabilir ve pos hesaplarınızın bakiyesini, pos hesabı üzerinden yapılan satışları takip edebilirsiniz.

Toplu E-Mail Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek E-Mail Gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek Sms Gönderebilirsiniz.

Şirketler Modülü

Birden Fazla Şirketi Tek Bir Program Altında Takip Edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz.

Çek / Senet Modülü

Çek ve Senedinizi Takip Edebilirsiniz. İsterseniz Hatırlatma Bölümüne Çek ve Senedinizi Girebilirsiniz.

Fatura Dizayn Modülü

Matbu Formunuza Uygun Kolay ve Hızlı Fatura Tasarımı Yapabilirsiniz.

Excel'den Veri Al Modülü

Bu modül yardımıyla Excel'deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel'deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel'de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.

Barkod Yazdırma Modülü

Barkodlu veya barkodsuz raf veya ürün etiketlerinizi tasarlayarak, ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / fiş yazıcılarda basabilirsiniz. Etiketlerinize yerli üretim logosunu veya istediğiniz başka bir logoyu ekleyebilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).

Müşteri Ekranı Modülü

“Kasiyer Satış” ekranındaki istediğiniz bazı bilgileri bilgisayarınızdaki 2. monitöre aktarabilirsiniz. İsterseniz işletmenize ait reklam resimlerini belirlediğiniz saniye aralıklarında gösterebilirsiniz. Bu ekranın birçok özelliğini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Menüyü Kapat
Call Now Button
Don`t copy text!