Cafe Programı

cafe programı

Bir Defalık Fiyatı : 565 x 3 Taksit = 1.695 TL

İlginizi çekebilecek diğer programlarımız

Program Özellikleri

 1. Garsonlar için Android Tablet-Telefon desteği Restoran Plus programımızda vardır.
 2. Stok Takibi
 3. Masa Yerleşim Planı
 4. Kasiyer Yetki Kısıtlama
 5. Kasiyerin Sildiği veya Değiştirdiği Siparişleri Raporlama
 6. Kasa
 7. Paket Siparişi: Caller-id Cihazı veya Android Caller-id Uygulamamız Yardımıyla Arayanı Bilgisayarda Görerek Hızlıca Seçme, Siparişini Alma ve Kurye Pusulası Basma
 8. Yemek Kartı Hesapları Takibi
 9. Pos Hesapları Takibi
 10. Yeni Nesil Yazar Kasa / ÖKC Entegrasyon Modülü
 11. Fatura / İrsaliye
 12. E-Fatura oluşturabilirsiniz. Adisyon için de matbu ve e-fatura oluşturabilirsiniz. Gelen e-faturalarınızı görebilir, pdf veya xml olarak indirebilirsiniz. Ticari faturalarınızı onaylayıp reddedebilirsiniz.
 13. Gelir / Gider
 14. Mutfakta yazıcı yerine Android Mutfak uygulamamızı kullanarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
 15. Kredi Kartlarınızla Yaptığınız Ödemelerin Takibi
 16. Personel Takip
 17. Müşteri / Toptancı Takip
 18. Rezervasyon
 19. Barkod Okuyucu İle de Ürün Satışı
 20. Patron uygulaması ile belirlediğiniz tarih-saat aralığında işletmenin kasa, pos hesaplarına giren çıkan tutarları, veresiye, ikram ve adisyon toplamını raporlayabilirsiniz.
 21. Hatırlatıcı
 22. Çek / Senet Modülü
 23. Teklif Modülü
 24. Excel’den Veri Al Modülü
 25. Toplu Sms Modülü
 26. Toplu E-Mail Modülü
 27. Gelişmiş raporlarla maliyetinizi kârınızı görebilirsiniz.
 28. Programı yerel ağda ve internet üzerinden kullanabilirsiniz.
 29. İsterseniz dokunmatik ekranda programı kullanabilirsiniz.
 30. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda programı kullanabileceğiniz gibi işletim sistemi Windows olan bazı tabletlerde de kullanabilirsiniz.
 31. İstediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.
 32. Kârınızı, maliyetinizi veya satış tutarınızı ay ay veya gün gün grafik halinde görebilirsiniz.
 33. İşletme yerleşim planındaki masalara tıklayarak adisyon açabilirsiniz.
 34. Personel ücretlerinizi, ürün firelerinizi, kira, elektrik, vergi vs. ödemelerinizi gider olarak kaydedebilirsiniz. “İşletme Net Kâr Raporu” ile giderleriniz düşüldükten sonraki net kârınızı görebilirsiniz.
 35. Adisyon hesabını aşağıdaki gibi kapatabilirsiniz.
  • Alman usulü: Her müşterinin hesabını ayrı ayrı tahsil edebilirsiniz.
  • Tamamı Nakit
  • Tamamı Kredi Kartı
  • Tamamı Yemek Kartı
  • Tamamı Veresiye
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Yemek Kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Yemek Kartı)
  • Karma Tahsilat (Kredi Kartı + Yemek kartı + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Nakit)
  • Karma Tahsilat (Veresiye + Kredi Kartı)
 36. Masadan kalkan müşterinin hesabı kapatılırken masadaki müşterilerin adisyonu devam edebilir. Bu şekilde 100 farklı müşterinin hesabı ayrı ayrı kapatılabilir. Masada oturan ve masadan kalkan müşterilerin siparişleri kolaylıkla ayırt edilebilir.
 37. Personelinize ödemiş olduğunuz maaş, yevmiye, prim ve avansları takip edebilirsiniz.
 38. Ürün için 3 farklı fiyat belirleyebilir ve satış esnasında fiyatlar arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz.
 39. İşletmenizin her katının yerleşim planını; masaların, merdivenin, mutfağın, pencerelerin, kapıların lavaboların yerlerini programa yansıtabilirsiniz. Kattaki masaların boş, dolu veya rezerve olup olmadığı görsel olarak takip edebilirsiniz. Masaları birleştirilebilir veya bir masadaki siparişi diğer masaya aktarabilirsiniz.
 40. Alınan siparişler, iptal edilen siparişler veya ek siparişler otomatik olarak mutfak yazıcısından yazdırılabilir veya Android Mutfak uygulamamıza gönderebilirsiniz.
 41. En çok veya en az kâr getiren ürünleri raporlayabilirsiniz.
 42. Kasiyer ekranında, ürünlerin üzerine tıklayarak ürünleri adisyona kolayca ekleyebilirsiniz. İsterseniz ürünler için resim ekleyebilirsiniz. Ürünlerin yerlerini, renklerini, fontlarını değiştirebilir dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.
 43. “En Çok Kazandıran Garson“ raporuyla hangi garsonunuzun daha fazla size kâr ettirdiğini görebilirsiniz.
 44. Mutfaktaki her bölüm için ayrı yazıcı tanımlayabilirsiniz. Böylece her bölümünün siparişi kendi yazıcısından çıkacaktır.
 45. En çok veya en az satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.
 46. Stoklar için tedarik sınırı belirleyebilirsiniz. Stok miktarı tedarik sınırının altında kaldığında stok Tedarik Listesine kendiliğinden eklenecektir.
 47. Bilgisayarınıza bağlı teraziden kg bilgisini alır, tutarını hesaplar.
 48. Eğer isterseniz yazar kasa / ÖKC entegrasyon modülü yardımıyla adisyon fişlerini yeni nesil yazar kasadan diğer adıyla ödeme kaydedici cihazdan (ÖKC) çıkartabilirsiniz. Uyumlu yazar kasa / ÖKC marka ve modellerini lütfen sorunuz. Yazar kasa modülü aktif edilmezse fiş basmadan da program çalışabilir.
 49. Toptancılara verdiğiniz siparişlerin takibini yapabilirsiniz.
 50. Garsoniye ücreti, adisyona belirlediğiniz oranda otomatik olarak eklenebilir. Paket servisi gibi işlemlerde isterseniz ve kullanıcıya izin verilmişse otomatik eklenen garsoniye ücreti adisyondan çıkartılabilir.
 51. Program, kullanıcıya tam 39 rapor sunmaktadır. Raporları Excel veya PDF formatında kaydedebilirsiniz.
 52. Her adisyonun ayrı ayrı maliyetini ve kârını görebilirsiniz.
 53. Programda barkod desteği bulunmaktadır.
 54. Her müşteri için farklı veresiye limiti belirlenebilir. Satış esnasında bu limit aşıldığında kullanıcı uyarılır.
 55. Size borcu olan ve sizden alacağı olan hesapların (müşterilerin-toptancıların) kapsamlı raporlamasını yapabilirsiniz.
 56. Eğer istenirse her kullanıcı şifre ile programa girebilir ve kullanıcının yaptığı satışlar takip edilebilir. Kullanıcının yetkileri sınırlandırılabilir. Örneğin Ahmet kullanıcısının kasa kayıtlarını düzeltmesi veya silmesi engellenebilir. Vardiyalı çalışan işletmeler de bu bölüm aracılığı ile vardiya takibi yapabilirler.
 57. “Gelir / Gider” bölümüyle tüm gelir ve giderinizi kaydedebilir ve gruplar halinde toplamlarını görebilirsiniz.
 58. Maliyet – kâr raporu aracılığı ile belirli tarihler arasında gün gün ve toplamda maliyetinizi-kârınızı ve satış tutarınızı görebilirsiniz. Müşterilerinizden ayrı ayrı ne kadar kâr ettiğinizi görebilirsiniz.
 59. Adisyonda her ürün için farklı indirim oranı veya adisyonun toplam tutarı üzerinden İndirim oranı belirleyebilirsiniz.
 60. Adisyona genel indirim oranını yazmak yerine indirimli toplam tutarı yazarak indirim yapabilirsiniz.
 61. Müşteri seçimi yaparak açılan adisyonlarda, müşteriye stok kartında tanımlı 3 farklı fiyattan hangisinin uygulanacağını müşteri kartında belirleyebilirsiniz.
 62. Gün dönümünü belirleyebilirsiniz. İşletmeniz 03:00’da kapanıyorsa gün dönümünü 03:00 olarak belirleyebilirsiniz. Kasanız, kredi kartı tahsilatlarınız, adisyon listeleriniz gün bitimini gece 3 alıp ona göre listelenecektir.
 63. İstediğiniz ürünler için Otomatik İndirim Oranı belirleyerek ürün adisyona eklendiğinde belirlediğiniz indirimin oranının uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
 64. İstediğiniz ürünler için maksimum indirim oranı belirleyerek kullanıcının ürüne uygulayabileceği indirim oranını sınırlandırabilirsiniz.
 65. Kullanıcıların yaptığı işlemleri görebilirsiniz veya kısıtlayabilirsiniz. Örneğin en fazla sipariş iptal eden kullanıcıları görebilirsiniz veya sipariş iptal etme yetkilerini alabilirsiniz.
 66. Kullanıcının adisyona genel ve ürün bazında uygulayabileceği maksimum indirim oranını belirleyebilirsiniz.
 67. Fatura Dizayn Modülü yardımıyla adisyonun faturasını isterseniz tek tuşla yazdırabilirsiniz.
 68. Masaların üzerine tıklayarak rezervasyon yapabilirsiniz. Masanın o güne ait bir rezervasyonu varsa masa beyaz renk ile işaretlenerek kullanıcıyı uyarmaktadır.
 69. Program, barkodlu teraziden gelen ürünlerin fiyat ve ağırlık hesaplarını yaparak stoktan düşmektedir. Teraziler için PLU dosyası oluşturabilirsiniz.
 70. Ürün grupları için ayrı ayrı mutfak yazıcıları belirlenebilir.
 71. Paket Siparişi : Caller-id cihazı veya Android Caller-id uygulamamız yardımıyla telefonlar çaldığı anda arayanı programın tüm bölümlerinde görebilirsiniz. Sabit, cep veya IP telefon kullanabilirsiniz. Tek tıklamayla arayanın adres bilgilerine ulaşabilir ve paket siparişini alabilirsiniz. Kuryeyi belirleyip, üzerinde müşteri adresi, telefonu ve siparişlerin olduğu kurye pusulasını yazıcıdan çıkartabilir veya kuryenin cep telefonuna WhatsApp mesajı olarak gönderebilirsiniz. Ne kadar paket siparişi aldığınızı raporlayabilirsiniz. Eğer isterseniz Caller-id cihazı veya Android Caller-id uygulamamızı kullanmadan da telefon numarasından müşteri bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu müşteri bulma işlemi için telefon numarasının tamamını yazmanıza gerek yoktur.
 72. Müşterilerinize vereceğiniz barkodlu, manyetik veya RFID müşteri kartlarını satış esnasında kullanabilir, otomatik indirim uygulayabilirsiniz. Ayrıca ön ödemeli çalışan firmalar bu kartlara para yükleyebilirler. Hızlı Satış bölümünde, müşteri kartındaki para tutarı aşıldığında kullanıcı uyarılır veya yetki kısıtıyla kullanıcının karttaki para tutarını aşmasına izin verilmeyebilir.
 73. Eğer isterseniz adisyon tutarını 16 farklı para biriminden dilediğiniz 3 tanesine dönüştürebilirsiniz. (USD, EURO, STERLİN, RUS RUBLESİ, VS.) Kurları siz belirleyebilirsiniz veya internetten alabilirsiniz.
 74. Para çekmecesini butona tıklayarak veya tahsilattan sonra otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.
 75. Toplu Fatura : Adisyonları seçerek toplu olarak KDV hariç veya KDV dahil satış faturasına dönüştürebilirsiniz. Toplu olarak faturalandırılacak adisyonların seçimini, tarih aralığı ve müşteri seçimi yapıp kayıtları süzerek hızlandırabilirsiniz.
 76. SMS modülü ile internet üzerinden çok uygun kontör fiyatlarıyla müşterilerinize toplu veya tek tek mesaj gönderebilirsiniz.
 77. Teklif modülü yardımıyla verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış / alış faturasına veya satış / alış irsaliyesine aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.
 78. XML Asistanı ile raporların çoğunu XML olarak kaydedebilirsiniz. XML tag’lerini kendiniz belirleyip XML formatını kaydedebilirsiniz. Bu e-ticaret entegrasyonunda kolaylık ve esneklik sağlayacaktır.
 79. Toplu E-Mail Modülü ile seçtiğiniz müşterilere aynı anda e-mail gönderebilirsiniz.
 80. Excel’den Veri Al Modülü yardımıyla Excel’deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel’dekilerle değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel’de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.
android uygulamamız

Garsonların sipariş alabilmesi için Android Tablet-Telefon desteği olan Restoran Plus programımızın farkları için lütfen tıklayınız.

Toplu E-Mail Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek E-Mail Gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Modülü

Bu Modül Yardımıyla Şablonlu veya Şablonsuz, Toplu veya Tek Tek Sms Gönderebilirsiniz.

Şirketler Modülü

Birden Fazla Şirketi Tek Bir Program Altında Takip Edebilirsiniz. Yeni şirketler, şirketlerin altında yeni dönemler oluşturabilirsiniz. Bir dönemden diğer döneme devir yapabilirsiniz.

Çek / Senet Modülü

Çek ve Senedinizi Takip Edebilirsiniz. İsterseniz Hatırlatma Bölümüne Çek ve Senedinizi Girebilirsiniz.

Fatura Dizayn Modülü

Matbu Formunuza Uygun Kolay ve Hızlı Fatura veya İrsaliye Tasarımı Yapabilirsiniz.

Teklif Modülü

Verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış / alış faturasına veya satış / alış irsaliyesine aktarabilirsiniz. Teklifleriniz için farklı baskı tasarımları oluşturabilirsiniz. Teklifinizi seçtiğiniz baskı tasarımına göre yazdırabileceğiniz gibi isterseniz PDF olarak da kaydedebilirsiniz.

Excel'den Veri Al Modülü

Bu modül yardımıyla Excel'deki ürün bilgilerinizi hızlı ve kolayca programa aktarabilirsiniz. Programda kayıtlı ürünlerin alış ve satış fiyatlarını Excel'deki aynı barkodlu ürünlerin kayıtlarıyla değiştirebilirsiniz. Ürün girişlerini Excel'de belirtilen miktarlara göre yapabilirsiniz.

Barkod Yazdırma Modülü

Barkodlu veya barkodsuz raf veya ürün etiketlerinizi tasarlayarak, ister standart yazıcılarda (lazer veya püskürtmeli) ister barkod yazıcılarda isterseniz de pos / fiş yazıcılarda basabilirsiniz. Etiketlerinize yerli üretim logosunu veya istediğiniz başka bir logoyu ekleyebilirsiniz (Uygun pos ve barkod yazıcıları sorunuz.).

1xbet üyelik türkçe altyazılı porno yeni casino siteleri seks hattı
Menüyü Kapat
Call Now Button
Don`t copy text!