Android Tablet, Telefon, El Terminali için Stok Sayım Uygulaması

android uygulamamız

Fiyatı : 435 TL

7 inç android tabletler için uygulamamızın bazı ekran görüntüleri aşağıdadır.
5.7 inç android telefonlar için uygulamamızın bazı ekran görüntüleri aşağıdadır.
4 inç android telefonlar için uygulamamızın bazı ekran görüntüleri aşağıdadır.

Uygulamanın Özellikleri

 1. Bu uygulama offline çalışmaktadır. Online çalışan Android Stok Giriş-Çıkış, Sayım, Fiyat-Stok Gör ve Patron Uygulaması için lütfen tıklayınız.
 2. Bu uygulama ile stok sayımı, mal kabul (alış), satış ve sipariş işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Bu işlemleri android tablet, telefon veya el terminaline kaydedebilir ve raporlayabilirsiniz. İşlem sonuçlarını ve raporları Excel, csv veya metin formatında kaydedebilir ve e-mail, WhatsApp gibi yöntemlerle paylaşabilirsiniz.
 3. İçinde ürünün barkodu, miktarı istenirse fiyatı ve açıklamasının da bulunduğu paylaşılan bu liste bizim programlarımızın kasiyer satış (hızlı satış), alış faturası ve stok sayımı bölümlerine aktarılabilir. Bizim programlarımız dışında program kullanıyorsanız yazılım firmanız tarafından gerekli geliştirme yapılarak bu listenin kendi programınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
 4. Uygulamayı android tablet, telefon veya el terminalinde kullanabilirsiniz.
 5. Ürünlerin barkodlarının okutulması aşağıdaki yöntemlerle yapılabilir.
  • Tablet veya telefonun kamerası ile
  • Üzerinde USB giriş olan tabletlere USB barkod okuyucu takılarak
  • OTG desteği olan tablete veya telefona OTG kablo ile USB barkod okuyucu takılarak
  • Kablosuz barkod okuyucu ile
  • Android el terminali üzerindeki barkod okuyucuyu ile
 6. OTG Desteği: Eğer telefon veya tabletinizde bu destek varsa OTG kablonun bir ucunu android cihaza bir ucunu barkod okuyucuya takarak android cihazınızda USB barkod okuyucu kullanabilirsiniz. Telefon veya tabletiniz için OTG kabloyu çok uygun fiyatlarla internetten satın alabilirsiniz.
 7. Android stok sayımı, mal kabul (alış) ve satış uygulamamız nasıl çalışır?
  • Uygulama ekranına ürünün satış, alış veya sayım miktarı yazılır. Eğer yazılmasa miktar 1 olarak değerlenecektir.
  • İstenirse ürünün fiyatı ve tanımı da yazılabilir.
  • Ürünün barkodu okutulur.
  • Okutulan ürün uygulama ekranındaki listeye böylece eklenmiş olur.
  • Diğer ürünler için de aynı işlemler yapılır.
  • İsterseniz işlem tipi, şube, depo, departman, tedarikçi, ve müşteri seçimi yapabilirsiniz.
  • Listeyi cihaza kaydedebilir, isterseniz Excel, csv veya metin formatında kaydedilip e-mail, WhatsApp gibi yöntemlerle paylaşabilirsiniz.
  • İçinde ürünün barkodu, miktarı istenirse fiyatı ve açıklamasının da bulunduğu paylaşılan bu liste bizim programlarımızın kasiyer satış (hızlı satış), alış faturası ve stok sayımı bölümlerine aktarılabilir. Bizim programlarımız dışında program kullanıyorsanız yazılım firmanız tarafından gerekli geliştirme yapılarak bu listenin kendi programınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
 8. Eğer ürün listeye eklendikten sonra miktar değiştirilmek istenirse uygulama ekranının solundaki butonlar yardımıyla miktar arttırılabilir, azaltılabilir veya direkt girişi yapılarak değiştirilebilir. Aynı şekilde ürün fiyatı ve açıklama da soldaki butonlar yardımıyla değiştirilebilir.
 9. Stok sayımı, mal kabul ve satış ekranını ayrıca rapor ekranlarını kendinize göre tasarlayabilirsiniz.
  • Listedeki yazıların büyüklüklerini ve satır yüksekliklerini değiştirebilirsiniz.
  • Sütun başlıklarının ve satırların yazı ve arkaplan rengini değiştirebilirsiniz.
  • İstediğiniz sütunları gizleyebilirsiniz ve genişliklerini değiştirebilirsiniz.
  • Liste tasarımda yapmış olduğunuz bu değişiklikleri tek tuşla tüm listelere uygulayabilirsiniz.
 10. İşlem tipi, şube, depo, departman, tedarikçi, müşteri alanlarının etiketlerini isterseniz değiştirebilirsiniz. Örneğin depo yerine raf veya istediğiniz bir etiketi belirleyebilirsiniz. Artık uygulamanın tüm bölümlerinde depo yerine raf etiketi görünecektir.
 11. Uygulamamız sadece açılırken internet bağlantısı gerektirmektedir. Uygulama açıkken internet olmayan yerlerde araçtan satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
 12. Uygulama aşağıdaki raporları sunmaktadır. Bu raporları tarih, saat, barkod, ürün tanımı, işlem tipi, şube, depo, departman, tedarikçi, müşteri, miktar, fiyat, tutar kıstaslarını kullanarak oluşturabilir, isterseniz Excel, csv veya metin formatında kaydedebilir, isterseniz de e-mail, WhatsApp gibi yöntemlerle paylaşabilirsiniz.
  • İşlem Raporu : Örneğin belirli tarihler arasındaki sayım, alış veya satış işlemlerinin toplam miktarlarını veya tutarlarını raporlayabilirsiniz.
  • Ürün Raporu : Bir ürünün istediğiniz tarihler arasında sayım, alış veya satış miktar veya tutarlarını karşılaştırabilirsiniz.
  • Günlük İşlem Toplamları
  • Aylık İşlem Toplamları
 13. Sayım, mal kabul ve satış esnasında aynı anda birden fazla sayfa / ekran açabilir, sayfalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Bir sayfada sayım yaparken diğer sayfada mal kabul veya satış yapabilirsiniz. Geçiş yaptığınız sayfada kaldığınız yerden işleme devam edebilirsiniz.
 14. Market, Kırtasiye, Giyim, Kozmetik, Yapı Market ve Restoran programlarımızın alış faturası bölümüne, android uygulamamızla oluşturulan bu listeler aktarılabilir.
 15. Market, Kırtasiye, Giyim, Kozmetik, Yapı Market programlarımızın kasiyer satış (hızlı satış) ve stok sayımı bölümlerine, android uygulamamızla oluşturulan bu listeler aktarılabilir.
Menüyü Kapat
Call Now Button
Don`t copy text!